Dnia 24 stycznia 2025 roku w naszej szkole odbył się apel przygotowany przez uczniów klasy VII. Uczniowie przedstawili kodeks postępowania w czasie ferii. Ferie to czas odpoczynku i zabawy, ale musimy pamiętać o bezpieczeństwie, aby wrócić do szkoły zdrowi i pełni energii.
To już JUTRO!!!
Wszyscy bardzo się cieszymy, bo jest to czas wolny od zajęć szkolnych, czas swobody i relaksu.
Życzymy Wam wspaniałych ferii zimowych pełnych śnieżnych przygód, zabawy i odpoczynku. Niech ten czas spędzony z rodziną przyniesie wiele radości i wytchnienia od codziennych obowiązków.
DO ZOBACZENIA 10 LUTEGO
